CARTLIDGE & BROWNE

Cartlidge & Browne

Legendy obvykle začínají v těch nejobyčejnějších místech. Pro Tonyho a Glen Browne, stejně jako pro spoustu dalších skvělých průkopníků 20.století, legenda začala v roce 1980 v obyčejné garáži v Napa Valley.  Cartlidge - snílek s láskou k vínu zálibou v častých zahálkách, a Browne - chlap se skvělým byznysovým úsudkem a trochou peněz na investování. To vše stačilo k vybudování vinařství.

Neměli na to, aby si koupili jakoukoliv nemovistost. Pouze touhu najít nejlepší vinice, sklidit nejlepší hrozny a udělat nejlepší možné víno.

Cartlidge brázdil apelace North Cost v jeho Rambleru 1960, z Napa do Sonomy, a dále do Mendocina a k jezerům apelace Lake District, aby našel hrozny pěstované s láskou a úctou k půdě. Přivezl vždy úrodu zpět do garáže a vytvořili vína, která si mohli lidi užít, jak to bylo možné. Vína Cartlidge & Browne brzy začala sbírat ocenění jak od kritiků, tak od milovníků vína.

 

Žádné produkty značky CARTLIDGE & BROWNE nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení