KENEFICK RANCH WINERY

Kenefick Ranch Winery

Velkolepá vína se rodí na velkolepém terroiaru. Vinařství Kenefick Ranch sídlí na jednom z nejpozoruhodnějších pozemků severní části Napa Valley - souvislý pozemek o rozloze více než 50 ha v oblasti Calistoga AVA, který je jedinečný svými rozmanitými půdními profily a mikroklimaty. V tomto jediném objektu jsou malé výškové změny, lemované dvěma kaňony vytvářejícími naplavený sediment půdy na každé straně a dobře odvodněné vulkanické půdy uprostřed vinic.

Tom koupil vinice roku 1979 od muže, který oral zemi pluhem taženým koňmi. Polovina majetku byla od konce 18. století vysazena vinnou révu, dalších 20 let strávil neustálým vylepšováním nemovitosti a znovu vysázel všech 50 ha odrůdami Bordeaux a Rhone pomocí 14 různých klonů na pěti různých podnožích. Tom a jeho tým se soustředili zejména na canopy management (tvarování listové stěny), úpravy plodin a načasování sklizně. Výsledkem je ovoce mimořádně vysoké kvality, které sbíráme z nejlepších částí vinic.

Tomovo hluboké porozumění chemii a biologii je patrné v jeho pečlivém přístupu k vinici a jeho zasvěcení po dobu téměř čtyř desetiletí lze ochutnat v každé sklenici vína Kenefick Ranch.

Žádné produkty značky KENEFICK RANCH WINERY nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu